theme

تعویض پنجره نو با کهنه

شرکت پلی کو با کادر مجرب ، بدون خرابی ، پنجره های فرسوده و قدیمی شما را با پنجره های مدرن UPVC شرکت پلی کو تعویض می نماید .

پنجره های پلی کو با مشخصات زیر تولید و عرضه می گردند

1. پنجره ها با پیروی از استاندارد رال اطریش تولید و گواهی به پیوست می باشد.

2. مواد اولیه در شرکت پلی کو با استابیلیزر اطریشی فرمولاسیون گشته و پروفیل ها با مدرنترین ماشین های PLC دار کامپیوتری تولید می گردند.

3. یراق آلات پنجره های دو حالته و سه حالته از یراق زیگینیای آلمان بوده و ضد زنگ می باشد و عمر طولانی دارند.

4. یراق آلات پنجره بازشو تک حالته از بهترین یراق ترکیه بوده و برای این نوع پنجره ایده آل است.

5. پروفیل ها با پروفیل آهنی گالوانیزه 1.5 م.م مسلح گردیده و از پیچ های ضد زنگ جهت نگهداری آن استفاده می گردد.

6. مونتاژ پنجره ها با دستگاه های اتوماتیک از بهترین سازنده های ماشین آلات خارجی انجام می گردد و دستگیره ها نیز از شکیل ترین دستگیره های موجود انتخاب می گردند.

7. شیشه های سفارشی به ضخامت های 4 و 6 mm بوده و با 12 م.م اسپیسر دوجداره می گردد و گاز آرگون جهت جلوگیری از شبنم در میان دو جداره پر می گردد.

8. با مواد فوم و سیلیکون از بهترین نوع برای نصب پنجره در محل ، و با استفاده ازرولپلاک های بلند و پیچ های ضد زنگ و پرسنل آزموده و امین ، نصبی آسوده و تمیز را ارائه خواهیم نمود. .

نقشه های هر پنجره قبل از ساخت به رویت مشتری می رسد و پس از تأیید آن اقدام به ساخت می نماید. پنجره ها در انواع مختلف با بازشو های گوناگون از جمله : ثابت ، تک حالته بازشو ، دو حالته باز شو و فرانسوی (دو لنگه ،سه بازشو) با توجه به محل نصب و سفارش مشتری در اسرع وقت تولید و نصب میگردد. شیشه های دو جداره بصورت 6 و4 میلیمتر ساده و یا مات طرح دار ورفلکس رنگی در این پنجره ها نصب میگردد. جهت جلوگیری از شبنم و بخار هوا بین دو جدار گاز آرگون تزریق و دور تا دور شیشه ایزوله کاری میگردد. با توجه به نیاز آپارتمانها و ساکنین آن برنامه ریزی ، آماده سازی و نصب هماهنگ گردیده و اقدامات بعدی انجام میپذیرد و پنجره ها برای جلوگیری از صدا ،گرد و خاک و همچنین سرما و گرما بسیار مناسب می باشد. سرویس و رگلاژ احتمالی بدون هیچگونه هزینه در آینده صورت می گیرد و با یک تلفن جهت رگلاژ و سرویس پنجره کادر مجرب این شرکت در خدمت شما مصرف کننده گان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه خرابی مثل دستگیره و یراق آلات سریعا اقدام به رگلاژ و یا تعویض آن خواهد شد. .