theme

صفحه اصلی


شرکت تولیدی و صنعتی پلی کو
(سهامی خاص)


لوله های خرطومی ، لوله های سخت و نرم UPVC و پروفیل درب و پنجره

- تمامی تولیدات پروفیلهای درب و پنجره ، در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید (UV) مقاوم بوده و عایق حرارتی و صوتی میباشند. .

- این شرکت افتخار دارد با استفاده از تکنولوژی روز جهان و با استفاده از تجربه چندین ساله خود ، پروفیل های درب و پنجره چند جداره UPVC را با فرمولاسیون ویژه اطریشی مناسب شرایط جوی ایران تولید و عرضه نماید که با استاندارد RAL-GZ716/1 تطبیق دارد و به پیوست گواهی آن ضمیمه می باشد .محصولات


مزایای UPVC


در و پنجره upvc در سال هاي اخیر كاربرد غير منتظره اي پيدا كرده است. و مخصوصاً در ايران از بازار خوبي برخوردار شده است. اين رشد غير منتظره بي دليل نبوده و داراي ريشه هاي بسياري است. در زير ده دليل از مهمترين دلايل رشد استفاده از پنجره هاي upvc را در ايران بر مي شماريم.عايق بندي صدايي و گرمايي

يكي از دلايل رشد پنجره هاي upvc عايق كاري ساختمان است. میزان عایق بندی پنجره های Upvc به شیشه، نوع پروفیل، یراق آلات، نصب، فرایند تولید و مونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و نوع پروفیل گالوانیزه درون پنجره و ... بستگي دارد كه در پروفيل هاي با كيفيت بالا و عالي و استفاده از شيشه هاي چند جداره اين عايق كاري به بهترين حال انجام مي پذيرد.

افزایش امنيت:

در پنجره هاي upvc به علت وجود يراق آلات و چفت هاي جديد و امكان طراحي پروفيل هاي امنيتي، ايمني پنجره چندين برابر شده است.

شیشه های چندجداره:

بيشترين اتلاف حرارتي از شيشه هاي پنجره صورت مي پذيرد كه در صورت استفاده از اين شيشه ها و جلوگيري از اتلاف حرارتي، ميزان صرفه جويي انرژي به نحو قابل ملاحظه اي افزايش مي يابد.

تعويض آسان با پنجره هاي قديمي:

پنجره هاي قديمي را مي توان بدون عمليات بنايي و يا به هم ريختن نما، به سادگي با پنجره هاي upvc تعويض كرد.

نحوه سفارش


1تماس با ما
توضیحات
2اندازه گیری و طراحی
توضیحات
3تائید طرح توسط مشتری
توضیحات
4ساخت و تولید
توضیحات
5نصب و تحویل
توضیحات
6پشتیبانی
توضیحات